Vital Poradna | Vital Institut
Po - Ne 08:00 - 19:00
Pod Vlachovkou 494/19, 182 00 Praha 8
Po - Ne 08:00 - 19:00
Heršpická 6, Brno-střed-Štýřice

Vital Poradna

Dlouho očekávaná novinka je tu! – VITAL PORADNA

Nevíte, jestli cvičíte technicky správně? Pošlete nám video s provedením cviku a my techniku rozebereme v naší nové rubrice Vital poradna!

Video s Vámi provedeným cvikem nám pošlete přes Facebook Messenger. Můžete přidat také komentář – například čím si jste či nejste u cviku jistí. – A už se můžete jen těšit na odborný rozbor od našich profi trenérů!

Ta nejvíce inspirující a názorná videa budou zveřejněna na našem youtube kanále, pomohou tak dále se vzdělávat ve fitness i mnohým dalším.

Aby Vám nic neuniklo, sledujte nás na Facebooku, Instagramu a NOVĚ také na našem YouTube kanále. Zde najdete nejen rubriku Vital Poradna (Play list Vital Poradna), ale také mnoho dalších (nejen!) výukových videí!

Tak neváhejte, cvičte, nahrávejte! – A buďte FIT bez zbytečných CHYB!

Tým Vital Institut je tu pro Vás

Ukázka z VITAL PORADNY:

Vladimír Hirka Radí:

I se zátěží se jedná o klasický dřep, který není proveden zcela technicky správně – první pohyb musí vycházet z kyčle, (u Vás začíná spíš pohybem k koleni) – tzn. první musíte „vystrčiti zadek“. Co se týká rozsahu, ten máte zbytečně moc velký – v dolní části pohybu byste neměl kyfotizovat, tzn. podsazovat pánev – pohyb by měl končit už v momentě, kdy se pánev podsazovat začíná. Jinak celkové držení těla v pořádku, myslete si však na to, aby jste po celou dobu měl správně zaktivovaný hluboký stabilizační systém (to na videu bohužel nezhodnotíme) – Doporučuje však shlédnou nějaké video na youtube „technika správného dřepu“, ať je Vám vše jasné – toto video najdete například i na kanálu Vital Institutu:)