Certifikovaný kurz instruktor fitness Vital Institut | Vital Institut
Po - Ne 08:00 - 19:00
Pod Vlachovkou 494/19, 182 00 Praha 8
Po - Ne 08:00 - 19:00
Heršpická 6, Brno-střed-Štýřice

Informace

KURZ INSTRUKTORA FITNESS

Kurz instruktora fitness se řadí k těm tradičně nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším mezi našimi studenty. Kombinuje prvky fitness a kulturistiky. Zaměřuje se na osvojení dovedností vést trénink různých druhů klientů ve fitness centru. Specializuje se především na rekreační a kondiční kulturistiku, formování přirozené postavy žen a mužů a redukční trénink.

Odborným garantem kurzu je pro náš institut Vladimír Hirka, který má v oblasti fitness více než 18 let praxe a cenných zkušeností.

Popis kurzu

Tento kurz je určen nejen všem nadšencům, ale i vážným zájemcům o zdravý životní styl, kteří by rádi hlouběji pronikli do poznatků o zákonitostech fungování pohybu v lidském těle.

V průběhu studia se naši studenti učí správné techniky provádění cviků, zvláštní důraz je kladen na zdravotní aspekt neboli přínos cvičení našemu zdraví. Cílem je tělo promyšleně a po všech stránkách posilovat, ne jej pouze jednostranně zatěžovat či poškozovat vlivem špatné techniky během provádění cviků.

K základním dovednostem získaným v průběhu kurzu se řadí diagnostika pohybového aparátu, na jejímž základě se sestavuje vhodný cvičební plán pro daného jedince. Pozornost je věnována nejen správné technice prováděných cviků, ale také rozvíjení dovedností vést skupinové tréninkové lekce, v dnešní době tolik oblíbené.

Naším cílem je absolvent kurzu, který se bude řadit k těm nejlepším mezi certifikovanými fitness trenéry. Studium našeho institutu je proto náročnější, ale vychovávat opravdové odborníky a skvělé trenéry je pro nás klíčovou metou.

Náš kurz fitness instruktora je akreditován MŠMT a jeho úspěšní absolventi získávají oprávnění působit jako osobní trenéři, případně si na jeho základě požádat o vystavení živnostenského listu opravňujícího k provozování sportovních zařízení.

Nástup na kurz ihned

Běžná cena 12 900 Kč
Akce !
Do konce dubna je cena za kurz 9 900 Kč 

Cena kurzu je konečná bez jakýchkoliv dalších nákladů na vstupy do tělocvičen apod. Využijte akční nabídky ještě dnes!

Speciální slevy
Přijdete samiPřijdete ve dvouPřijdete ve třech
Plná cenaSleva 10%Sleva 20%

 

Profil absolventa kurzu (získané znalosti, dovednosti a kompetence)