Kurz funkční trenér | Vital Institut
Po - Ne 08:00 - 19:00
Burešova 1660/1, 180 00 Praha 8
Po - Ne 08:00 - 19:00
Heršpická 6, Brno-střed-Štýřice

Informace

KURZ FUNKČNÍ TRENÉR

Specializace funkčního trenéra se v dnešním světě fitness stává velmi oblíbenou. Především z toho důvodu, že kombinuje schopnosti vést klasický trénink ve fitness centru, stejně jako stále oblíbenější trénink venkovní. Ten je založen na využití váhy vlastního těla a snadno přenosných cvičebních pomůcek, jako jsou například balanční podložky, gumové expandéry či závěsné systémy.

Popis kurzu

Tento kurz je určen všem nadšencům se zájmem o zdravý životní styl, kteří by rádi hlouběji pronikli do poznatků funkčního tréninku.

Představuje tak zlatou střední cestu mezi specializací instruktora fitness a rehabilitačního trenéra. Hlavní důraz je kladen na diagnostiku pohybového aparátu, odhalování případných stavů disbalance v těle se současným zaměřením na dovednost vhodně sestavit funkční tréninkový program, které tyto nevyrovnanosti pomáhá kompenzovat či zcela odstranit. Podstatnou součástí kurzu je i pochopení vývojové kineziologie a její využitelnosti v rámci cvičebního plánu, protože právě díky ní lze dosáhnout zlepšení koordinace a efektivity pohybu.

Náš kurz funkčního trenéra je akreditován MŠMT a jeho úspěšní absolventi získávají oprávnění působit jako osobní trenér, případně si na jeho základě požádat o vystavení živnostenského listu opravňujícího k provozování sportovních zařízení.

Nástup na kurz ihned

Cena kurzu

Běžná cena 10 900 Kč
Nyní akce !
Do konce ledna je cena za kurz 8 900 Kč 

Na základě nových hygienických opatření probíhá výuka ON-LINE.

Cena kurzu je konečná bez jakýchkoliv dalších nákladů na vstupy do tělocvičen apod. Využijte akční nabídky ještě dnes!

Speciální slevy
Přijdete samiPřijdete ve dvouPřijdete ve třech
Plná cenaSleva 10%Sleva 20%

 

 

Profil absolventa kurzu (získané znalosti, dovednosti a kompetence)