FIT VÝZVA - Posílení přímých břišních svalů | Vital Institut
Po - Ne 08:00 - 19:00
Pod Vlachovkou 494/19, 182 00 Praha 8
Po - Ne 08:00 - 19:00
Heršpická 6, Brno-střed-Štýřice

Posílení přímých břišních svalů

Přímé břišní svaly Fit Výzva Vitalinstitut

První cvik FIT VÝZVY

Cvičební pomůcky: Pro tento cvik nepotřebujete žádné speciální pomůcky. Použijte pouze podložku na cvičení, pokud ji máte doma, bude se Vám cvičit příjemněji.

Délka cvičení: 10-15 min

Počet opakování: 15x

Cílová skupina svalů: přímé břišní svaly a zpevnění ramen

Motto dne: Pevný střed zakládá mou celkovou vyrovnanost..

Jak na věc?

V příjemně vyvětrané místnosti rozložte podložku na podlahu. Můžete si pustit svou oblíbenou hudbu pro lepší náladu. Posaďte se a přitáhněte kolena směrem k hrudníku. Pokrčené nohy poté vytáhněte šikmo směrem nahoru. Vaše tělo vytvoří tvar písmene V. Ruce předpažte a vytahujte z ramen směrem ke kotníkům. Očima sledujte špičky svých chodidel nebo nějaký pevný bod v dálce před sebou, to Vás hezky ustálí. Setrvejte ve výdrži a počítejte do deseti. Poté kolena přitáhněte, položte chodidla na zem, připažte a rukama obejměte pokrčené nohy. Hlavu opřete o kolena, klidně dýchejte, zavřete oči a chvíli relaxujte. Jakmile budete připraveni, pojďte na další výdrž. Cvik zopakujte celkem patnáctkrát.

Podařilo se? Výborně, Vaše bříško Vám děkuje! Vytrvejte a sledujte nás v následujících dnech. Žít aktivněji můžete začít každý den.

Sdílejte své výsledky s námi na Instagramu a vyhrajte! Přidejte hashtag #vitalvyzva a označte @vitalinstitut na fotce, kde cvičíte s Vitalem.