Online kurzy fitness, jógy a výživy | Vital Institut
Po - Ne 08:00 - 19:00
Pod Vlachovkou 494/19, 182 00 Praha 8
Po - Ne 08:00 - 19:00
Heršpická 6, Brno-střed-Štýřice

On-line kurzy

Nauč se správně cvičit ve fitness

Chcete se z pohodlí domova naučit správně a zdravě cvičit? Využijte možnosti našeho online kurzu, který vám nabídne ucelené a přehledné informace.

Cílem našeho online kurzu fitness je nabídnout zájemcům o správné a zdravé cvičení informace, které je naučí samostatně a efektivně cvičit. Formou krátkých a přehledných instruktážních videí vás naučíme správnému provedení jednotlivých cviků na různé partie.

Cena: 3 900,-
nyní akce: 2 990,-


Nauč se relaxovat, Ásány pro zdraví

Pokud se chcete z pohodlí domova naučit správně relaxovat a zacvičit si základní jógové pozice pro zdraví, je tento kurz právě pro vás. Využijte možnosti našeho online kurzu, který vám nabídne ucelené a přehledné informace: jak správně dýchat, co je to plný jógový dech, základy pránajámy a správné provedení jednotlivých ásán (jógových pozic).

Cena: 3 900,-
nyní akce: 2 990,-


Nauč se správně stravovat

Cílem našeho online kurzu Nauč se správně stavovat je jednoduše vysvětlit zásady zdravého stravování. Dozvíte se, jak si pro sebe sestavit stravovací plán včetně výpočtu kalorií, jak vypadá optimální pitný režim, na co koukat při nákupu potravin a mnoho dalšího.
Případně zkuste náš online kurz Poradce pro výživu

Cena:  5 900,-
nyní akce: 3 900,-