Certifikovaný kurz poradce pro výživu Vital Institut | Vital Institut
Po - Ne 08:00 - 19:00
Pod Vlachovkou 494/19, 182 00 Praha 8
Po - Ne 08:00 - 19:00
Heršpická 6, Brno-střed-Štýřice

Informace

KURZ PORADCE PRO VÝŽIVU

Kurz výživového poradce našeho vzdělávacího institutu je určen všem zájemcům o zdravý životní styl, kteří by rádi prohloubili své znalosti a pochopili zákonitosti fungování lidského těla v závislosti na přijímané potravě. Studenti se v jeho průběhu dozvědí vše podstatné o pozitivních a negativních vlivech stravy na lidské zdraví.

Tento kurz je akreditován MŠMT a jeho úspěšné absolventy opravňuje vykonávat pozici poradce pro výživu v některém ze zařízení poskytujících výživové poradenství, případně si zařídit vlastní soukromou poradenskou praxi.

 

Popis kurzu

Student kurzu se postupně seznámí se všemi zásadními směry výživy a výživovými trendy, jako jsou různé formy vegetariánství, ketogenní strava, paleo stravování, nízkosacharidová strava (tzv. LCHF – Low Carb High Fat) a mnohé další. V rámci seznamování se s jednotlivými přístupy se student dozví vše podstatné o přínosech i potenciálních rizicích každého z nich. Zároveň se studenti naučí rozpoznávat individuální potřeby jedince ve stravování.

Dalším velkým tématem v rámci přednáškových cyklů bude stravování jako prevence civilizačních chorob. Součástí kurzu jsou i základy dietetiky dle pravidel tradiční čínské medicíny.

Z praktických dovedností si studenti vyzkouší analýzu pomocí bioimpedanční metody měření složení těla (tzv. BIA), dále se budou věnovat výpočtu a sestavování vhodného jídelníčku pro děti, dospělé a těhotné ženy.

Nástup na kurz ihned

Cena kurzu

Běžná cena 10 900 Kč

Akce !
Do konce února je cena 7 900 Kč 

Cena kurzu je konečná bez jakýchkoliv dalších nákladů na vstupy do tělocvičen apod. Využijte akční nabídky ještě dnes!

Speciální slevy
Přijdete samiPřijdete ve dvouPřijdete ve třech
Plná cenaSleva 10%Sleva 20%

 

Profil absolventa kurzu (získané znalosti, dovednosti a kompetence)